چطور کار می‌کنیم؟

ما در تابین همواره در تلاش هستیم تا تجربه داشتن یک تیم اختصاصی را برای مشتری‌های خود رقم بزنیم.

مشاوره، بررسی و برآورد

(Consultation, Discovery and Estimation)

ما به شما گوش می‌دهیم تا نیازها و اهداف تجاری شما را به درستی شناسایی کنیم تا بتوانیم برآوردی از زمان و هزینه اجرایی به شما ارائه دهیم.

برنامه ریزی

(Planning)

در این مرحله فهرست تمام کارهایی که باید انجام شود به صورت اولویت‌بندی شده در قالب یک برنامه اجرایی با زمانبندی مشخص به شما ارائه می‌شود.

طراحی محصول

(Product Design)

ما با تکیه بر دانش و تجربه در طراحی محصولات نرم‌افزاری نحوه عملکرد و ظاهر محصول نهایی شما را با دقت به گونه‌ای طراحی می‌کنیم تا کاربران به سادگی و با تجربه به یادماندنی از خدمات شما استفاده کنند.

تولید و توسعه

(Development)

متخصصان مجرب ما نرم‌افزار شما را با کیفیتی تضمین شده و با استفاده از معماری و فناوری‌های روز تولید می‌کنند.

کنترل کیفیت و تست

(Testing)

در این مرحله تست و آزمایش نرم‌افزار تولید شده براساس عملکرد و امنیت انجام می‌شود تا از سطح کیفیت نرم‌افزار اطمینان حاصل شود و کاربران شما بهترین تجربه را داشته باشند.

نصب و راه‌اندازی

(Deployment)

ما محیط سروری که قرار است نرم‌افزار در آن بهره‌برداری شود را آماده و آن را از نظر امنیتی ایمن و در نهایت نرم‌افزار را نصب و راه‌اندازی می‌کنیم و آن را آماده برای استفاده در اختیارتان قرار می‌دهیم.

پشتیبانی و توسعه

(Maintenance)

تیم ما به نظارت مداوم نرم‌افزار و سرور ادامه خواهد داد و همواره در کنار شما خواهد بود تا با پشتیبانی به‌هنگام از صحت کارکرد آن اطمینان حاصل کند. همچنین درصورت بروز نیارهای جدید در کسب و کار شما آن‌ها را برای شما پیاده سازی و توسعه دهد.