که هستیم؟

درباره‌ی تابین و تابینی‌ها

توسعه‌ی یک محصول فنی و گسترش کسب‌وکاری آنلاین، چالش‌های مختلفی دارد. نگرانی از بُعد فنی کسب‌وکار، برای بسیاری از بنیان‌گذاران از مهم‌ترین عوامل بازدارنده است. مدیریت هزینه‌های فنی، تامین نیروی متخصص و توسعه و مدیریت به‌هنگام پروژه، عمده مسائلی‌است که مدیران و کارآفرینان جهان استارتاپی با آن‌ها مواجه هستند.

بنای وجودی تابین بر کاهش نگرانی‌های فنی کارآفرینان است. ما تیم و ساختاری ساختیم که بتوانیم به کسب‌وکارها، این قول و اطمینان را بدهیم که به چالش‌ها و مسائلی «جز» موارد فنی تمرکز کنند و خیال‌شان از طراحی، توسعه، نگهداری زیرساخت‌های فنی و محصول‌شان آسوده باشد.

بنیان‌گذاران

میلاد مه‌بادی

میلاد مه‌بادی

سمت مدیر عامل

ایمیل mahbadi@tabintech.com

سلام، میلادم. مهندس نرم‌افزاری که به دنبال خلق موقعیت‌های جدیدم. طی سال‌ها در زمینه‌های برنامه‌نویسی، طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری و مدیریت فنی آن‌ها فعالیت داشته‌ام و به توسعه کسب‌وکارها با رویکرد تکنولوژیک علاقه‌مندم.

حمید زنگنه

حمید زنگنه

سمت مدیر فنی

ایمیل zangene@tabintech.com

درود، حمیدم. دوست‌دار حل مساله و معماری سیستم‌های نرم‌افزاری. از سال ۱۳۸۹ که با مفاهیم برنامه‌سازی آشنا شدم تا به امروز در جایگاه‌های مدیرفنی، معمار نرم‌افزار و برنامه‌نویس فعالیت داشتم که در این مسیر تجربیات خوبی کسب کردم.