توسعه اختصاصی راه‌کارهای نرم‌افزاری

توسعه اختصاصی راه‌کارهای نرم‌افزاری

راه‌اندازی و توسعه‌ی کسب‌وکاری آنلاین دشوار است و چالش‌های بسیاری را به‌همراه دارد. مدیریت و توسعه‌ی زیرساخت فنی، احتمالا یکی از مهمترین گلوگاه‌های پیش روی‌تان است که نیازمند اتخاذ تصمیمی درست و اصولی‌است. شما به زیرساختی پایدار، توسعه‌پذیر، ایمن و کارا نیاز دارید که بتوانید «روی آن حساب کنید» ما این‌جاییم که دغدغه‌ی بخش فنی را از روی دوش‌تان برداریم. تابین به مثابه تیم فنی کسب‌وکار شما، در کنار و همراه‌تان است که محصولی متناسب با کسب‌وکارتان پدید آورید.

مدیریت اختصاصی فنی

مدیریت اختصاصی فنی

اگر برای بهبود فرایندهای درون تیم فنی کسب‌وکار خود به مشورت نیاز دارید و می‌خواهید همراهی امین و متخصص را در کنار و همراه متخصصان تکنولوژی خود داشته باشید، تابین می‌تواند کمک‌حال‌تان باشد. ما می‌توانیم همراه و کنار تیم فنی شما، به بهبود فرایندهای درون‌تیمی، ارتقای سطح کیفیت و امنیت بخش فنی و رفع چالش‌های تخصصی کمک کنیم.

پشتیبانی و نگهداری فنی

پشتیبانی و نگهداری فنی

ارزش چند دقیقه Downtime را فقط مدیر فروشگاهی اینترنتی می‌تواند که در میانه‌های کمپین تبلیغاتی سال نو تجربه کرده باشد! اگر به پایداری و دسترس‌پذیری بالای کسب‌وکار آنلاین خود اهمیت می‌دهید، تیم نگهداری تابین آماده‌ی کار است. به فراخور شیوه‌ی نگهداری و زیرساخت‌های مورد استفاده، بهترین و تازه‌ترین شیوه‌های پایش و کنترل فنی را به‌کار می‌گیریم تا هیچ دقیقه‌ای را از دست ندهید.

مدیریت سرور و منابع

مدیریت سرور و منابع

همیشه لازم نیست که منابع سخت‌افزاری را افزایش دهید، گاهی لازم است که منابع‌تان را بهینه کنید. تابین با پشتوانه‌ی تجربه‌ی میزبانی و مدیریت منابع وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌هایی پرترافیک، تیم مستعهد و متخصص Devops خود را برای همراهی با کسب‌وکارهای مختلف آماده کرده‌است. برای بهره‌گیری از حداکثر ظرفیتِ منابع زیرساختی خود و ارتقای امنیت و کارایی‌شان، روی کمک‌مان حساب کنید.